Salvita

Apie

„Negaliu kaip gražu“ yra Vilniuje įsikūrusi internetinė printų parduotuvė, siūlanti unikalią aukštos kokybės plakatų galeriją iš įvairių menininkų darbų. Esu Salvita Bingelytė, grafikos dizainerė, stilistė ir fotografė, pelniusi 16 tarptautinių apdovanojimų, reklamos srityje dirbanti virš 20 metų (salvita.lt). Sukaupusi daug fotografijų ir grafikos darbų, nusprendžiau atidaryti meno spaudinių parduotuvę, kurioje yra ir kitų menininkų darbų iš viso pasaulio.

Stebėdama naujausias grafinio dizaino ir interjero dizaino tendencijas, kruopščiai atrenku ir nuolat papildau „Negaliu kaip gražu“ kolekciją naujausiais šiuolaikinio meno ir fotografijos kūriniais. Kartu su aistra menui, estetikai ir interjero dizainui noriu įkvėpti ir Jus susikurti savo tobulus stilingus namus ar patalpas. Nebijokite eksperimentuoti, nes dizainas tinka visiems!

Ar esate menininkas ir norėtumėte įdarbinti savo kūrinius?
Prašome atsiųsti prisistatymą ir savo meno kūrinius ar nuorodą į darbų galeriją el. paštu į info@negaliukaipgrazu.lt ir mes susisieksime Jums patogiu metu ir aptarsime bendradarbiavimo galimybes.

Personalizavimo galimybė
Pagal pageidavimą dauguma plakatų gali būti pakoreguoti į kitas spalvas, dydžius, galimi teksto ar grafinių elementų pakeitimai.

Individualūs užsakymai
Mielai sukursiu unikalius plakatus specialiai Jums.

Vykdomi ir kompleksiniai užsakymai įmonėms, patalpų dekoravimas.

Uždaryti Mano krepšelis
Uždaryti Norimų sąrašas
Uždaryti Neseniai peržiūrėti
Uždaryti
Uždaryti
Kategorijos