Informacija pirkėjui ir dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Norėdami įsigyti dovanų kuponą, pasirinkite norimą sumą, įrašykite siuntėjo vardą, gavėjo el. paštą ir įrašykite sveikinimo tekstą ar žinutę gavėjui. Peržiūrėję ir pasitikrinę kaip atrodys personalizuotas dovanų kuponas – įdėkite dovanų kuponą į pirkinių krepšelį ir užbaikite pirkimą atsiskaitydami. Iš karto dovanų kuponas bus išsiųstas el. pašto adresu gavėjui, kurį nurodėte pirkdami. Sąskaita faktūra išrašoma tik panaudojus dovanų kuponą.

Kuponą galite panaudoti nukopijavus gautą specialų kupono kodą ir jį įrašius į kuponui skirtą laukelį atsiskaitymo puslapyje, kai jau turėsite į krepšelį įsidėję prekes. Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo jo pirkimo datos. Pirkimo data yra parašyta ant dovanų kupono. Nepasinaudojus dovanų kuponu iki jo galiojimo termino pabaigos, kitą dieną jis jau nebegalios, o jis bus laikomas panaudotu. Jeigu išsirinktų prekių kaina viršija dovanų kupone nurodytą sumą, skirtumą galima sumokėti atsiskaitymo metu. Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas bei negrąžinamas.

Jei jums reikalinga sąskaita faktūra už įsigytas prekes, prašome susisiekite su mumis el. pašto adresu info@negaliukaipgrazu.lt.

Jei pateikėte neteisingą informaciją, tokią kaip pristatymo adresas, el. pašto adresas ar telefono numeris ir t.t., prašome kuo skubiau susisiekti su mumis, kad galėtumėme pakeisti jūsų informaciją prieš išsiųsdami užsakymą. Deja, jei neteisinga informacija turi įtakos jūsų pakuotės pristatymui ir jūsų užsakymas jau yra išsiųstas prieš susisiekiant su mumis, jūs, kaip klientas, esate atsakingas už papildomas išlaidas, kurios gali atsirasti.

El. pašto adresu, kurį įvedėte atsiskaitydami, gausite užsakymo patvirtinimą. Taip pat galite peržiūrėti jūsų užsakymą ir jo būklę savo paskyroje www.plakatainamams.lt tinklalapyje, jei esate užsiregistravę. Jei netrukus po užsakymo pateikimo negavote patvirtinimo, susisiekite su mumis ir mes viską sutvarkysime!

Apie užsakymo būklę jus informuosime el. paštu, taip pat savo paskyroje galite matyti užsakymą ir jo būklę.

Jei norite atšaukti užsakymą kol jis nebus pradėtas vykdyti, nedelsdami skambinkite mums. Jei užsakymą pateikėte savaitgalį arba po darbo valandų, atsiųskite mums el. paštu informaciją. Tačiau negalime garantuoti, kad galėsime atšaukti jūsų užsakymą, jei jau bus pradėtas vykdyti.

Deja, negalime pakeisti esamo užsakymo, bet jei susisieksite su mumis kuo greičiau, galime atšaukti užsakymą, kol jis nebus pradėtas vykdyti. Tada, kai užsakymas bus atšauktas, galėsite pateikti naują užsakymą su tinkamomis prekėmis. Tokiu būdu galite išvengti apmokėjimo už du užsakymus.

Jei negavote savo užsakymo per informuotą pristatymo laiką, pirmiausia patikrinkite, ar pateikėte teisingą informaciją. Jei pateikėte teisingą informaciją, susisiekite su mumis ne vėliau kaip per 30 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo ir mes jums padėsime.
Jei pateikėte neteisingą informaciją, tokią kaip adresas, el. pašto adresas ar telefono numeris ir t.t. Prašome kuo greičiau susisiekti su mumis, kad galėtumėme pabandyti pakeisti jūsų informaciją prieš užsakymui išvežant iš mūsų. Deja, jei neteisinga informacija turi įtakos jūsų pakuotės pristatymui ir jūsų užsakymas jau išsiųstas prieš susisiekiant su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba, jūs, kaip klientas, esate atsakingas už papildomas išlaidas, kurios gali atsirasti.

Galite nemokamai atsiimti prekes adresu: Aušros vartų g. 19, Vilniuje.
Pristatymas Lietuvoje į „Venipak“ ir „LP Ekspress“ paštomatus /atsiėmimo punktus: 3,99 €.
Pristatymas Lietuvoje „Venipak“ kurjeriu: 6,80 €.
Pristatymas Lietuvoje „Venipak“ kurjeriu Neringoje: 46,80 €.
Pristatymas į užsienio šalis skaičiuojamas skirtingai, pagal pasirinktą šalį. Pristatymo sumą galite pamatyti atsiskaitymo puslapyje, įvedus adresą.
Informuojame, kad taikomi vietiniai mokesčiai ir importo muitai, kurie nėra įtraukti į siuntimo išlaidas. Už mokėtinus importo mokesčius ir muitus atsako klientas. Susisiekite su vietine muitinės įstaiga, kad sužinotumėte apie galimus taikytinus muitus ar mokesčius..

Kiekvieną užsakymą spausdiname individualiai, supakuojame į kartonines tūbas ir išsiunčiame kaip įmanoma greičiau. Plakatų spausdinimas trunka apie 3 darbo dienas. Siekiame jūsų užsakymą išsiųsti per vieną dieną nuo plakatų atspausdinimo. Lietuvoje užsakymas paprastai įvykdomas per 4-9 darbo dienas nuo užsakymo datos, tačiau atkreipkite dėmesį, kad kartais tai gali užtrukti ir ilgiau, priklausomai nuo kurjerių vėlavimų, šventinių dienų ar didelių užsakymų apimčių.
Į užsienį pristatymas gali trukti skirtingai, priklausomai į kokią šalį yra siunčiama.

Jei negavote savo užsakymo per informuotą pristatymo laiką, pirmiausia patikrinkite, ar pateikėte teisingą informaciją. Jei pateikėte teisingą informaciją, susisiekite su mumis ne vėliau kaip per 30 darbo dienų nuo užsakymo pateikimo ir mes jums padėsime.

Suvynioti plakatai siunčiami tvirtose kartoninėse tūbose.

Ar galiu grąžinti užsakymą?
Jei apsigalvosite, siūlome 30 dienų grąžinimą nuo gavimo datos (neįskaitant siuntimo išlaidų). Prekės turi būti grąžinamos originalios būklės (neišvynioti plakatai) ir originalioje, nepažeistoje pakuotėje. Pasiliekame teisę atsisakyti grąžinti bet kokį šių kriterijų neatitinkantį produktą. Atkreipkite dėmesį, kad jūs esate atsakingi už grąžinimą mums.

Svarbu! Grąžinimas ir keitimas vyksta jūsų pačių rizika ir sąskaita (siuntimo išlaidas apmokate jūs). Jei prekės mums atkeliauja sugadintos, galime pasiūlyti tik 50% pinigų grąžinimą.

Prieš grąžindami prekes susisiekite su mumis adresu info@negaliukaipgrazu.lt ir nepamirškite el. laiške nurodyti savo užsakymo numerį ir atitinkamą kontaktinę informaciją. Pateiksime grąžinimo adresą ir priimame tik nurodytu adresu pristatytas prekes. Jei grąžinimas siunčiamas į pašto dėžutę, grąžinimas nebus tvarkomas.

Jei grąžinate iš ne ES šalių: būtinai užpildykite teisingus dokumentus, kad siuntinys neįstrigtų muitinėje.

Ne. Grąžinimo siuntimo išlaidas apmoka pats klientas.

Kai tik gausime ir užregistruosime jūsų grąžinimą, mes grąžinsime pinigus pavedimu į sąskaitą, kurią nurodysite.

Vykdykite mūsų grąžinimo instrukcijas ir tiesiog pateikite naują užsakymą. Tokiu būdu gausite norimas prekes. Kai tik gausime jūsų grąžinimą, jums bus grąžinti pinigai.

Gavus nekokybišką ar netinkamą prekę, norime ją kuo greičiau pataisyti. Prašome nedelsiant su mumis susisiekti.

Galima atsiskaityti per elektronines mokėjimo sistemas „Foxpay“ ir „Paypal“, naudojamas elektroninėje parduotuvėje. Galite atsiskaityti už prekes ir grynaisiais pinigais atsiimdami užsakymą Vilniuje, tik prieš tai su mumis susisiekę. Visos kainos svetainėje yra nurodytos eurais.

Ne, mes parduodame tik plakatus.

Plakatai spausdinami ant 230 g aukštos kokybės natūralaus matinio meninio popieriaus su nedidelės tekstūros paviršiumi.

Jei dar turite klausimų – susisiekite.
Uždaryti Mano krepšelis
Uždaryti Norimų sąrašas
Uždaryti Neseniai peržiūrėti
Uždaryti
Uždaryti
Kategorijos